piątek, 8 kwietnia 2011

STAR-BLEND podkład na mokro i na sucho

Tym razem recenzja podkładu Star-Blend cake Make up. 


Cena: 49,94 brutto

Przeznaczenie: makijaż nie tylko twarzy 

Sklep: http://www.charakteryzacja.com/index.php/,details,id_pr,500026.html

Co pisze producent: Podkład "na sucho i na mokro" o złożonej formule , oferujący nieskazitelny poziom krycia. StarBlend bardzo długo się utrzymuje (fade-resistant), jest odporny na pot (perspiration -resistant), nie tworzą się bruzdy (non-streaking); jest niezwykle przydatny we wszystkich sytuacjach gdzie jest kłopot z błyszczeniem. Unikalność tego podkładu polega na wyjątkowo łatwym uzyskiwaniu naturalnego koloru przy jednoczesnej prostej aplikacji.

Opinia: StarBlend kupiłam jakiś rok temu i musze powiedzieć że spisuje się doskonale. Zużycie jest minimalne a stosuje go prawie codziennie. Konsystencja jest zbita, mocna, mimo upadku pozostał nienaruszony. 
Utrzymuje się przez wiele godzin i dobrze matuje. Kolor mam ciut za ciemny jak na ten  okres, dlatego często używam go jako bronzera, który ma TYPOWY brązowy odcień. Będzie dobry dla osób które szukają właśnie takie matowego brązowego odcienia jako w formie bronzera lub do konturowania twarzy. 
Minusem może być to że może delikatnie podkreślać suche skórki, malując sie pędzlem. 
Podkład doskonale się łączy podczas cieniowania i rozjaśniania. Dostępny jest w wielu odcieniach. 

Opakowanie:  trwałe i solidne mimo iz zakrętka jest plastikowa.
Stosowanie: Podkład  stosuje częściej na sucho.Natomiast na mokro trzeba być bardziej ostrożnym aby nie narobić sobie tzw smug. Do nakładania używam pędzla typu kabuki. 

Zapraszam na stronę sklepu tam podana jest paleta kolorów. Sklep ma w swojej ofercie bardzo dużo profesjonalnych produktów. Ja juz zakupiłam korektor ale najpierw muszę przetestować-recenzja niebawem.:)

 

Podsumowanie: podkład warty swojej ceny mimo iż do tanich nie należy.


źródło: http://www.charakteryzacja.com/index.php/,details,id_pr,500026.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz