czwartek, 25 kwietnia 2013

ODŻYWKA HELP NAIL

ODŻYWKA HELP NAIL jest preparatem służącym do natychmiastowej poprawy kondycji ultra cienkich i słabych paznokci. Jest przeznaczony dla paznokci szczególnie łamliwych i kruchych. Powinien być stosowany m.in. po każdorazowym zdjęciu tipsów i paznokci akrylowych, jak również dla normalnej, profilaktycznej ochrony płytki paznokciowej przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Może być używany jako naturalny lakier oraz jako podkład pod emalię kolorową.

Preparat ma supernowoczesną formułę formaldehydową zupełnie odmienną od dotychczas stosowanych preparatów ochronnych. Nie tylko utwardza, ale też uzupełnia płytkę paznokcia i biologicznie oddziałuje na kreatynę (podstawowy budulec paznokcia) w taki sposób, że zmienia jej strukturę i wzmacnia ją. Tworzy mocny szkielet paznokcia, który staje się odporny na urazy i uszkodzenia. Preparat zawiera szereg aktywnych składników m.in. naturalną L-cysteinę, która biologicznie odnawia paznokieć, zwiększając jego przyrosty i grubość.

Cel.
HELP NAIL jest odżywką przeznaczoną dla osób z poważnie osłabionymi paznokciami, które wymagają intensywnego, leczniczego programu wsparcia.

Wyniki
Dodatkowym rezultatem użycia preparatu jest jego zdolność do ukrywania zażółceń i przebarwień. Nowa struktura kreatyny w paznokciu utrzymuje się przez długi czas po zakończeniu użycia preparatu i utrzymuje się aż do odrośnięcia nowej płytki paznokciowej.

SPOSÓB UŻYCIA

1. Przy stosowaniu leczniczym – 2-3 razy w roku przez okres około 3 tygodni, - malując minimalnie 2 razy w tygodniu (oczywiście zmywając poprzednią warstwę).
2. przy stosowaniu wzmacniającym – nanieść na paznokieć i uzupełniać w miarę potrzeby (bez zmywania)

1 komentarz:

  1. Świetny blog:)!
    Obserwuję i zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń