środa, 17 kwietnia 2013

IWOSTIN CORRECTIN - NOWE PODKŁADY


Marka Iwostin robi duży krok w kierunku makijażu i wprowadza właśnie do aptek 3 nowe, pielęgnujące podkłady dopasowane do potrzeb cer wrażliwych, trądzikowych lub naczynkowych.
IWOSTIN CORRECTIN to gama fluidów dopasowanych do potrzeb różnych typów skóry: trądzikowej, naczyniowej oraz wrażliwej.

Działają na dwóch poziomach: pielęgnacyjnym, dzięki zawartości składników aktywnych i wizualnym, ponieważ kryją niedoskonałości i wyrównują koloryt skóry. Są dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Wszystkie produkty zapewniają wysoką ochronę przed promieniowaniem UV: SPF 30. Ich skuteczność została potwierdzona w Niezależnym Laboratorium Badawczym.

Makijaż korekcyjny z zastosowaniem fluidów jest szczególnie istotny w przypadku skóry problemowej ze względu na aspekt psychologiczny. Zmiany skórne, takie jak rumień, rozszerzone naczynia, przebarwienia potrądzikowe czy aktywny trądzik, negatywnie wpływają na psychikę osób nimi dotkniętych.

Odpowiadając na potrzeby konsumentek, które chcą zapewnić swojej skórze naturalnie zdrowy wygląd i bezpieczeństwo, Laboratorium Iwostin stworzyło  linię fluidów IWOSTIN CORRECTIN, przeznaczonych dla trzech typów skóry:
- fluid matujący Iwostin Correctin Purritin dla skóry trądzikowej,
- fluid wzmacniajacy Iwostin Correctin Capillin dla skóry naczynkowej,
- fluid łagodzący Iwostin Correctin Sensitia dla skóry wrażliwej.

Składniki aktywne pielęgnują skórę, zaś zawarte w podkładach pigmenty zapewniają trwały efekt kryjący od 8 do 10 godzin, w zależności od serii. Dodatkowo zawarty w produktach filtr SPF30 chroni przed wolnymi rodnikami i fotostarzeniem skóry.

Fluidy są dostępne w trzech kolorach: jasnym, naturalnym oraz ciepły beż. Preparaty mają bardzo dobre właściwości kosmetyczne i aplikacyjne (konsystencja, rozprowadzanie, wchłanianie), są przyjemne w stosowaniu.
Pojemność: 30 ml, cena: ok. 34 zł.

3 komentarze:

  1. Używam do pielięgnacji produktów tego producenta, bardzo chętnie wypróbowała bym ten podkład :)

    OdpowiedzUsuń
  2. O bardzo ciekawa jestem tych fluidów, kocham Iwostin ;)

    OdpowiedzUsuń