piątek, 24 czerwca 2011

* ŚLUBNE FRYZURY I MAKIJAŻE*

Ślub to jedna z najpiękniejszych chwil w naszym życiu. 
Wspomnienia z tego uroczystego dnia pozostają w naszej pamięci do końca życia. 
Makijaż ślubny     
Należy brać pod uwagę kolor sukni ślubnej oraz dodatki panny młodej, i tak na przykład jeśli dodatki są w kolorze bladoróżowym,to i makijaż powinien być w odcieniach różu(powieki mogą być od wewnętrznej strony w odcieniu ciemnoróżowym,a od zewnętrznej strony w kolorze jasnoróżowym;doskonałym uzupełnieniem owego przykładu makijażu będą usta w kolorze połyskującego różu-twarz będzie wyglądała promieniście i delikatnie).

Dopełnieniem stroju panny młodej jest elegancka fryzura ślubna. Jednak aby tak było nie możemy tej sprawy zostawić na ostatnią chwilę. Jeśli ślub jest planowany choćby z kilkutygodniowym wyprzedzeniem warto najpierw zadbać o ładny i zdrowy wygląd włosów. Do tego celu można zaopatrzyć się w porządną odżywkę, serum a dodatkowo wspomóc je domowymi sposobami ( kolejny post będzie właśnie o domowych sposobach pielęgnacji).
Niezwykle istotna jest informacja jakie planujemy ozdoby na głowę. Czy będzie to nakrycie (kapelusz, toczek) czy welon (i jak bardzo długi) czy jedynie skromny stroik.


* Należy także wziąć pod uwagę czy planujemy założyć coś na szyję. Jeśli ja ozdobimy krótkim naszyjnikiem lub bardzo wysokim, wiktoriańskim kołnierzem to włosy muszą być obowiązkowo upięte do góry lub po prostu krótkie, aby nie skracać optycznie szyi. 

  

 
KTÓRA NAJBARDZIEJ PRZYPADŁA WAM DO GUSTU??

4 komentarze:

 1. Ja chcę koka na swój ślub. Bez żadnych udziwnień i kwiatów we włosach. Do tego prosty welon i sukienka:) tak mi się marzy;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog dla mnie idealny, bo sama jestem w trakcie planowania Tego Dnia :) Czekam na więcej fotek! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten żel niestety nie zawsze jest. Trzeba na niego ,,trafić'' ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dobierany warkocz najładniejszy, próbuję czasem uzyskać taki efekt na co dzień, ale aż tak ładnie nie wychodzi, jak tu

  OdpowiedzUsuń